BiznesSerwer.pl zaprasza!

Nasze atuty.

Decydując się na wynajem serwera BiznesSerwer.pl podejmują Państwo słuszną decyzję. Sprawdzona firma, która istnieje na rynku od 13 lat. Doskonale wykwalifikowani fachowcy. Duże doświadczenie w doborze rozwiązań dla klientów. Pełna legalność wynajmowanego oprogramowania. Wysoka wydajność oferowanego sprzętu. Łatwy dostęp do rozwiązań. Duża elastyczność. Niskie ceny.

Sprzęt

Państwa dane znajdują się na normalnym serwerze - tylko bardzo nowoczesnym, wysokowydajnym, mającym zdublowane komponenty. Korzystają Państwo z wydzielonej wirtualnej maszyny, przeznaczonej tylko dla Państwa. Nikt inny nie ma tu dostępu. Z Państwa punktu widzenia - jest to normalny w pełni funkcjonalny serwer.

Bezpieczeństwo

Państwa dane będą znajdować się na wydzielonej maszynie wirtualnej, do której tylko Państwo otrzymują dostęp. Cala maszyna domyślnie jest kopiowana co tydzień, albo zgodnie z warunkami określonymi w umowie. W przypadku awarii Państwa środowiska w przeciągu kilkunastu(-dziesięciu) minut możemy przywrócić w pełni działający serwer z danymi z wykonanej kopi.

Łącza internetowe

Lepszych łączy w Polsce już nie ma. Zapewniamy bezpośrednie połączenia światłowodowe z operatorami krajowymi, zagranicznymi i punktami wymiany ruchu w sieci Internet, np. ATMAN, Centertel, Cogent, Crowley, Dialog, Era, Exatel, GTS, Interoute, NASK, Netia, PLIX, TP. Łącza zapewniają bardzo szybki dostęp o prędkościach sięgających kilkuset Mb/s.

Serwerownia

Serwery na których będą się znajdowały Państwa dane znajdują się w jednej z najnowocześniejszej serwerowni w Polsce. Zapewniamy wysoki poziom standardu centrum danych w których znajdują się nasze serwery: klimatyzacja, kontrola dostępu, monitoring wizyjny, fizyczna ochrona, system detekcji dymu, instalacja przeciwpożarowa...

Oszczędności

Można dużo zaoszczędzić korzystając z usług BiznesSerwer.pl. Nie musza Państwo inwestować w nowy sprzęt i oprogramowanie. Kupując własny serwer wydaje się dużo. A już po 2-3 latach posiadają Państwo już przestarzały sprzęt i stare oprogramowanie, oczywiście bez gwarancji. A kupując na kredyt lub leasing przepłacają Państwo nawet kilkadziesiąt procent. W BiznesSerwer.pl maja Państwo swoje dane na ciągle aktualizowanym sprzęcie, z najnowszym oprogramowaniem Microsoft i nie musza się Państwo martwic o gwarancje czy wsparcie techniczne! To wygoda i oszczędności!!!

Wygoda

Skoro dane są w "chmurach' mogą Państwo uzyskać do nich dostęp z dowolnego komputera PC czy Mac. Również w dzisiejszych nowoczesnych czasach, coraz bardziej popularne urządzenia przenośne, takie jak: tablety iPad, Android, Windows czy tez telefon komórkowy, także pozwolą na zdalny dostęp do Państwa danych.

MAORA