BiznesSerwer.pl zaprasza!

Jak działa BiznesSerwer.pl?

Posiadanie własnego serwera nawet w malej firmie to dzisiaj niekwestionowana konieczność. Ale niestety i wysokie koszta. Dobrej klasy serwer z oprogramowaniem to wydatek od około 10 tys. A wykorzystanie słabego czy używanego sprzętu to duże ryzyko utraty i braku dostępu do danych. Oprogramowanie systemowe - to kolejne wysokie koszta - lub w przypadku nielegalnego oprogramowania - konflikt z prawem. Dlatego idealnym, niedrogim rozwiązaniem jest dziś BiznesSerwrer.pl!

Serwer

Państwa dane znajdują się na normalnym serwerze - tylko bardzo nowoczesnym, wysokowydajnym, mającym zdublowane komponenty. Korzystają Państwo z wydzielonej wirtualnej maszyny, przeznaczonej tylko dla Państwa. Nikt inny nie ma tu dostępu. Z Państwa punktu widzenia - jest to normalny w pełni funkcjonalny serwer.

System operacyjny

W ramach wynajmu uzyskują Państwo dostęp do pełnej wersji Microsoft Windows Standard z nielimitowaną ilością użytkowników (specjalna licencja CAL - Client Acces License - licencja na procesor bez limitu). Oprogramowanie jest w pełni legalne ze względu na podpisana przez naszą firmę umowę dla dostawców usług hostingowych bezpośrednio z firmą Microsoft.

Oprogramowanie dodatkowe

Dodatkowo mogą Państwo wynająć praktycznie każdy program firmy Microsoft, np. SQL Serwer, Exchange, Lync, SharePoint, Project, Visio, VisualStudio, Office, Dynamics... Wszystko za niewielkie miesięczne opłaty! Oczywiście z prawem korzystania z nowych wersji - gdy te pojawią się na rynku - bez dodatkowych opłat!!!

Dostęp do danych

Najpopularniejszą metodą dostępu do danych na serwerach BiznesSerwer.pl są usługi terminalowe. Dzięki nim, mają Państwo dostęp do pełnego pulpitu serwera, tak jak by Państwo siedzieli przy nim bezpośrednio. Można udostępniać również same programy w trybie terminalowym - czyli mają Państwo w swoim komputerze standardowy skrót do programu, którego wybór uruchamia samą aplikację (bez pulpitu serwera) który działa tak jak by był lokalnie zainstalowany. Dodatkową zaletą jest to, ze klient zdalnego pulpitu jest dostępny praktycznie na każdą platformę: komputer PC, Mac, tablety iPad, Android, jak i telefony komórkowe: iPhone, Android, Symbian....

MAORA